Promocje

Weekend listopadowy

Cena już od407,40 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Spędź długi listopadowy weekend w Marinus Apartments! Jakże miło jest odpocząć także wtedy. gdy jesień zagości się u nas już na dobre. Miasto jest zdecydowanie spokojniejsze, muzea, galerie, wystawy i teatry kuszą ciekawą ofertą. A do tego doskonałe smaki w gdańskich restauracjach. Oferta zawiera pobyt na minimum 3 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 3%. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Wrześniowy odpoczynek

Cena już od570,00 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Wrześniowy pobyt w pięknym Gdańsku - zapraszamy! Bogata historia miasta, ciekawe zabytki, atrakcyjne muzea oraz spacery nad brzegiem morza, pozwolą Państwu wspaniale wypocząć w nieco już spokojniejszym okresie wrześniowym. Pakiet zawiera pobyt na minimum 3 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 5%. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Jesienne klimaty

Cena już od271,60 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 2noce .
Gdy wakacyjny zgiełk opadnie, jesienny wypad do Gdańska to zawsze doskonały pomysł. Spokojne zwiedzanie starego miasta, atrakcje muzeów i wystaw, zakupy, doskonałe posiłki w gdańskich restauracjach. Oferta zawiera pobyt na minimum 2 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 3%. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.